Koru Hastanesi – Genel Cerrahi

2011 yılı Ocak ayında Ankara’nın Balgat semtinde 30 akademisyen hekimin öncülüğünde açılan Özel Koru Balgat Hastanesi yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunmayı hedefliyor. Özel Koru Balgat Hastanesi tüm branşlarda uzman kadrosu, modern teknolojiyi kullanan teknik altyapısıyla Ankara’nın yanı sıra çevre illerden ve yurtdışından hastaların da tercih ettiği bir sağlık kuruluşu olma özelliğini koruyor.

Koru Ankara Hastanesi ;

Kızılırmak Mh., 1436/2. Sokak (13. Sk.) Ankara
444 6 662

info@koruhastanesi.com

Özel Koru Sincan Hastanesi

Akşemsettin Mah. Huzur S. N:1 Sincan Ankara TR

+90-312-269-6262
+90-312-268-5353

info@koruhastanesi.com

Gİ Ünitesi (Gastrointestinal Hastalıklar Tanı ve Tedavi Merkezi) yaklaşık 100 m² radyoaktivite-korunaklı alanda iki adet tam teşekküllü endoskopi ünitesi, proktoloji ünitesi, ERCP ve perkütan girişimler/girişimsel radyoloji ünitesi, hasta derlenme (recovery ünitesi), yıkama/sterilizasyon ünitesi ve sekreterya birimleriyle çağdaş bir Gastrointestinal Tanı – Tedavi Merkezi’dir. Uygun monitorizasyon ve anestezi ekibinin tam zamanlı katılımı ile tüm endoskopik/kolonoskopik işlemler ve diğer invaziv girişimler güvenle ve tamamen ağrısız olarak gerçekleştirilmektedir. Girişimler sonrası takibi gereken hastalar, Gİ Ünitesi derlenme odasında ya da yataklı servislerde ilgili ekipler tarafından izlenebilmektedir.

Ürolojik – Üro-onkoloji Ünitesinde ürolojik kanserlerin tedavisi laparoskopik olarak yapılmakta, böbrek taşlarının tedavisinde perkütan yöntemler uygulanmakta, iyi huylu prostat büyümesinin tedavisinde elektrokoterizasyon ile rezeksiyonun yanında plazma-kinetik enerji kaynağı kullanılmaktadır.Radyoloji ünitesinde, bilgisayarlı tomografi (GEHiSpeed Dual), renkli doppler ultrasonografi (GE logic9), kemik dansitometri, computerised röntgen (CR), mamografi (GE alpha ST) cihazları ile her türlü radyolojik tanı işlemi yapmakta ve her türlü girişimsel radyolojik işlemler uygulanmaktadır.Kozmetoloji ve lazer ünitesinde yüz gençleştirme ve epilasyon uygulamalarının yanı sıra yüzde ve bacakta genişlemiş kılcal damarların, ciltteki koyu renkli lekelerin ve yaşlılık lekelerinin tedavisi yapılmaktadır.

Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Biriminde burun estetiği, göğüs küçültme, büyültme, dikleştirme, liposuction, karın germe, kadın ve erkek cinsel organ estetiği, yağ transferi dudak yüz dolguları, botoks uygulamaları yapılmaktadır.Hastanemiz yukarıda sunduğu hizmetlerinin yanısıra ; Kulak Burun Boğaz , Nöroloji, Dermatoloji, Genel Cerrahi , Ortpopedi – Travmatoloji , Fizik Tedavi , Beyin Cerrahisi, Göz , Pediatri , Genel Dahiliye , Endokrin, Kardioloji , Beslenme Diyetetik , Ağız ve Diş Sağlığı alanlarında da hizmetlerini sürdürmektedir.

Hastane Hizmet Birimleri

24 saat hizmet veren Acil Servis

3 adet tam donanımlı ameliyathane (Balgat)

3 adet tam donanımlı ameliyathane (Sincan)

Doğumhane

50 Hasta yatağı

Eforlu EKG, EECP Ünitesi

Gözlem Ünitesi

Gastroenteroloji ve ERCP Ünitesi

Radyoloji Ünitesi

Mikrobiyoloji ve Biyokimya Laboratuvarı

Beslenme ve Diyetetik

EEG-EMG Ünitesi

Odyoloji Ünitesi

Uyku Bozuklukları Ünitesi

Lazer-epilasyon, Dermo-kozmetoloji

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Ağız ve Diş Sağlığı

Özel Koru Sincan Hastanesi

Akşemsettin Mah. Huzur S. N:1 Sincan Ankara TR

+90-312-269-6262
+90-312-268-5353
info@koruhastanesi.com

2011 yılında Balgat’ta faaliyetine başlayan Koru Hastanesi 2012 yılı Nisan ayında Sincan İlçemizde, Özel Koru Sincan Hastanesi adıyla ikinci hastanesini hizmete açtı.Özel Koru Sincan Hastanemiz 5 katlı binasında, toplam 81 hasta yatağıyla hizmet sunuyor. Hastanemizde 42 hasta yatağı, 18’i yenidoğan yoğun bakım olmak üzere 39 yoğun bakım yatağı ve 3 acil gözlem yatağı bulunuyor ve toplam 27 uzman hekim çalışıyor.Genel Yoğun Bakım ünitemiz 3. kademe yoğun bakım ünitesi özelliklerine sahip olup diyaliz hastalarıda dahil olmak üzere yoğun bakım ihtiyacı duyan tüm hastalarımıza akademik kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Kalp ve damar cerrahisi yoğun bakım ünitemiz kalp ve damar cerrahi kliniğine hizmet sunan, 7/24 hastalarına akademik kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Yeni doğan yoğun bakım ünitemiz 3. kademe yoğun bakım özelliklerine sahip olup, bu alanda yoğun bakım hizmetleri sunmaktadır.

Özel Koru Sincan Hastanesi akademik ve etik ilkelerden taviz vermeyen tutumu, sağlık hizmetlerinde ileri teknolojiyi kullanarak nitelikli sağlık hizmeti sunma felsefesiyle Ankara’da sağlık hizmetleri sunumunda kaliteyi sürekli geliştirmeyi hedefliyor. Hastanemiz yukarıda sunduğu hizmetlerinin yanısıra ; Kulak Burun Boğaz , Nöroloji, Dermatoloji, Genel Cerrahi , Ortpopedi – Travmatoloji, Fizik Tedavi, Beyin Cerrahisi, Göz, Pediatri, Genel Dahiliye, Endokrin, Kardioloji, Beslenme Diyetetik , Ağız ve Diş Sağlığı alanlarında da hizmetlerini sürdürmektedir.

Hasta odaklı, güler yüzlü hizmet anlayışıyla hasta ve çalışan güvenliği konusundaki titiz ilkeleriyle Sincan’da faaliyetlerini sürdüren Özel Koru Sincan Hastanemizin SGK ve Özel Sağlık Sigortaları ile anlaşması bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>