i-lipo X Cell Sistemi

Düşük enerjili çift dalga boyu lazer, yakın infrared vakum masajı, multipolar radyofrekans ve multi dalga boyu vücut analiz sistemlerinin 4′ünü de bir arada bulunduran, bölgesel incelme, selülit ve vücut şekillendirme tedavisinde kullanılan FDA onaylı bir sistemdir.
Düşük enerjili lazer ile deri altındaki yağ dokusu hücreleri eritilmekte, vakum masajı ile deri altında birikmiş sıvı, yağ ve toksinler uzaklaştırılmakta, radyofrekans ile deri gerginleştirilerek selülitler tedavi edilmektedir.

<strong>UYGULAMA ALANLARI</strong>

– Vücut yağ analizi
– Vücudun tüm bölgelerinde ( kadınların göğüs üstü hariç) bölgesel incelme
– Selülit tedavisi
– Sarkmış vücutlarda vücut şekillendirme
– Striaların (çatlakların) giderilmesi

<strong>UYGULAMA NASILDIR?</strong>

Uygulama 45- 60 dakika sürer. Vücut analiz ölçümleri yapıldıktan sonra 20 dakika i-lipo, 10-15 dakika vakum masajı , 10-15 dakika radyofreakans işlemi uygulanır. Uygulma sırasında ilk adımda uygulama bölgelerinde hafif sıcaklık, diğer aşamalarda rahatlatıcı bir masaj hissedilir.

<strong>ETKİ SÜRESİ NEDİR?</strong>

Haftada 2 kez uygulanmak üzere en az 8 seans yapılması önerilmektedir. Uygulama süresi uygulama bölgesine ve hedeflenen incelme planına göre değişmektedir. Yeme planı ve kalori alımı sabit olduğu sürece sonuçlar uzun sürelidir.
<strong>
YAN ETKİSİ NEDİR?</strong>

Uygulamanın herhangi bir yan etkisi yoktur.

<strong>KİMLERE UYGULANMAMALIDIR?</strong>

Tip 1 diyabeti ve metabolik sendromu olan kişilere uygulanmamalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>